Payroll specialista

  • Cég neve

    LPP Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az LPP egy lengyel családi vállalkozás, a közép- és kelet-európai régió egyik leggyorsabban növekvő ruházati vállalata. Az LPP büszke tulajdonosa öt kiváló ruházati márkának: Reserved, Cropp, House, Mohito és Sinsay. 30 éve sikeresen működünk Lengyelországban és a világ különböző részein, jelenleg 39 piacon vagyunk jelen, köztük olyan ikonikus városokban, mint London, Berlin vagy Tel Aviv.

Célunk, hogy ambiciózusak legyünk, folyamatosan keresve az új kihívásokat és törekedve a fejlődésre. Az LPP erősségét a csapatunkban találjuk, amely ma már több mint 29,000 tehetséges munkavállalóból áll. Az ő szenvedélyük motivál minket, hogy mindig legyen bennünk elég energia és bátorság, hogy többet érjünk el. Az LPP a minőség, az innováció és a divat iránti elkötelezettsége révén folyamatosan formálja a ruházati ipart és szilárdan hisz abban, hogy a fejlődés és az együttműködés kulcsfontosságú az eredményességhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtési folyamatok teljes körű előkészítése, kezelése
  • Napi szintű kapcsolattartás és adatszolgáltatás a külső bérszámfejtőcég részére
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó statisztikák, riportok elkészítése
  • Bérproblémák kezelése
  • Ki- és belépő munkavállalók rögzítése a bérszámfejtőcég részére
  • Egyéb adminisztratív jellegű HR feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás az üzletekkel, a HR és pénzügyi osztályokkal, valamint együttműködés a cégcsoport más területeivel szükség esetén
  • Bérügyi és társadalombiztosítási jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (bér -és tb ügyintéző területen)
  • Bérszámfejtésben szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos excel ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek cégen belül
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzésének, elmélyítésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Barátságos légkör és támogató munkatársak
  • Munkába járás támogatása
  • Alkalmankénti home office lehetősége
  • Havi "Office Brunch" megrendezése az irodánkban
  • Kávé, tea, snack korlátlan fogyasztása

A jelentkezéshez kérlek kattints a "Jelentkezem" gombra és csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!